Turistična zveza Slovenije Uradni slovenski turistični informacijski portal

četrtek, 19. avgust 2010

TEKMOVANJE V PIKADU
19.08.2010

Danes je bil v prostorih DU Šentjernej odigran turnir pikado – ženske in pikado – moški. Igralo je 6 ženskih in 7 moških ekip. Pri ženskah smo imeli dve domači ekipi, pri moškem pikadu pa celo tri domače ekipe. Na tekmovanje pa so prišle še ekipe iz DU Škocjan, DU Semič, DU Otočec in DU Gabrje. Po pozdravnem govoru predsednika DU Šentjernej Franca Goloba in predsednika TD Pavleta Turka se je odvijalo navdušeno tekmovanje. Rezultati so bili sledeči:

Pikado – moški
1. mesto je osvojila ekipa DU Šentjernej II.
2. mesto je osvojila ekipa DU Škocjan
3. mesto je osvojila ekipa DU Semič

Posamezno pa so osvojili:
1. mesto g. Franc Šterk iz DU Škocjan
2. mesto g. Jože Kovačič iz DU Šentjernej
3. mesto g. Marjan Bratkovič iz DU Šentjernej

Pikado – ženske
1. mesto je osvojila ekipa DU Škocjan
2. mesto je osvojila ekipa DU Šentjernej I.
3. mesto je osvojila ekipa DU Semič

Posamezno pa so osvojile:
1. mesto ga. Stanka Bučar iz DU Otočec
2. mesto ga. Tončka Oberč iz DU Škocjan
3. mesto ga. Zvonka Žnidaršič iz DU Šentjernej

Po podelitvi občinskih pokalov in medalj s predsednikom Turističnega društva g. Pavletom Turkom, je predsednik DU Franc Golob vse tekmovalce pogostil z malico in pijačo. "Za dobrote, ki so jih napekle športnice in moškim, ki so prinesli vino, se iskreno zahvaljujem in želim, da bi tako sodelovanje na športnem področju in ostalih našega društva ostalo tudi v bodoče. Ne dvomim, da se to delo nebi nadaljevalo, saj imajo športnice in športniki že kar lepo zbirko pokalov, ki so si jih priigrali z vztrajnim delom ob vsakoletnem Jernejevem, ter tudi pri društvih, s katerimi dobro sodelujemo. Vsem, ki s svojo udeležbo kakor koli prispevate za dobro in uspešno delovanje našega društva, se vam iskreno zahvaljujem in želim veliko sreče tudi v bodoče," je še dodal predsednik.


Foto: Simon Hočevar - MEGAfoto.


Celozaslonski način
PRIKAŽI VSE FOTOGRAFIJE
 


Copyright © 2008 All rights reserved. Design by Simon .